Str. główna    Nowości    Galeria    Kontakt

 
 
     
  Allianz Direct  
     
 
     
 

Pomocna dłoń na Maderze

20 września 2007

Oj, jak to dobrze być sponsorowanym przez wielką firmę!

Nasi sponsorzy wykazali się niebywałą zapobiegliwością i inicjatywą. Przed wyjechaniem z La Rochelle otrzymałem telefon od CEO Allianz Direct - Pani Olgi Doan - "Marek, wiesz, załatwiliśmy ci kontakt i zakwaterowanie na Maderze". Parę słów a dla naszego teamu to bardzo ważna sprawa.

Nikt nie miał czasu myśleć w La Rochelle jak będzie wyglądało nasze życie przez te 2 tygodnie, które mamy spędzić razem z Jarkiem w Funchal. Liczyła się tylko łódka i jej przygotowanie. A Madera.? Jakoś to będzie.

Zatem gdy później sprawdzałem pocztę, byłem szczerze zadziwiony jak dużo korespondencji na ten temat zostało przesłane i jak wiele osób zajmowało się tą sprawą.

I osobom tym, przynajmniej tym, o których wiem, muszę podziękować.
Pani Oldze Doan - za ruszenie z inicjatywą i pieczę nad realizacją, Pani Urszuli Iżewskiej - za realizację, korespondencję z Allianz Portugal oraz Branch Office na Maderze, Panu Marcelo Caneiro z Allianz Portugal - za kontakt i pieczę po stronie portugalskiej, i wreszcie Panu Joao Vasco Da Costa Serra - przemiłemu managerowi oddziału Allianz Portugal w Funchal na Maderze.

Pan Serra nie tylko odebrał mnie osobiście z lotniska (kiedy stałem załamany utratą bagażu), ale również zorganizował natychmiastową wysyłkę kurierską materiałów filmowych ze startu Jarka (czego nie udało mi się zrobić ani w La Rochelle ani na lotniskach w Paryżu i Lizbonie), pokazał miasto z najważniejszymi jego punktami (supermarket, targ, informacja turystyczna, marina). Po czym przy kawie w wysokiej szklance przekazał najistotniejsze informacje o miejscach wartych odwiedzenia i lokalnych zwyczajach.

A na sam koniec zaprowadził do Guest House gdzie czekał już na mnie mały przytulny pokoik z wielkim i pięknym widokiem na Funchal i ocean.

Życie jest piękne.

Dziękuję bardzo.

Pozdrowienia z oczekującej na Jarka i łódkę Allianz.pl - Madery,
Marek Goły Gałkiewicz

 
     

 

 

Aktualności

TRANSAT 6.50 '2007 - najnowsze wiadomości


 

 

 

 

 
 © Jarosław Kaczorowski   Aktualności  ::  TRANSAT 6.50  ::  kpt. J. Kaczorowski  ::  Jacht  ::  Sponsorzy  ::  O witrynie