Str. główna    Nowości    Galeria    Kontakt

 
 
     
  Allianz Direct  
     
 
 
 

Marina Gdynia. Dzień "-30"

Dziś od rana czekaliśmy właściwie na Czarnego (Piotr Czernecki - Naczelny Grafik Braci Żeglarskiej), który miął przywieźć nowego foka po "brandingu". Czas wypełnialiśmy sobie głównie wymianą linek na "nówki" od Lirosa - który dołączył niedawno do grona naszych sponsorów. (Lirosie! Liny - rewelacja. Szczególnie ta czarna Dynemka;)

Relacje przygotowuje Marek "Goły" Gałkiewicz

 
 
 
 
 

16 sierpnia 2007

Po zrobieniu najważniejszych prac, zarządziłem mycie łódki. Pokład był po prostu czarny. Ale nie przez to, że tak ją zapuściliśmy. Przy zakładaniu masztu i bomu sporo się nawierciliśmy w węglu i stąd ten kolorek.

Jarek oczywiście planował pełen trening z nowym zestawem jak tylko pojawi się żagiel przedni. Załatwił nawet motorówke, która miała nas wyciągnąć.

Lecz kiedy Czarny przytargał nasze cudo i udało się je postawić przy nabrzeżu- okazało się, że branding... owszem, jest ładny, tylko... jakiś metr za nisko;) Obiecał więc zająć się tym w nocy (chyba będzie nieprzespana, tak jak moja) i pojawić się skoro świt (10.00) z gotowym.

Wrażenia z pierwszego postawienia:

  • jest prawie maksymalnych rozmiarów,
  • jest około 40 cm dłuższy po liku dolnym,
  • dzięki wygiętej pierwszej parze salingów jest ok. 1,5 mkw większy od starego,
  • trzeba przerobić wszystkie okucia do szotów.

Okuciami zajmie się pewnie "zgraja" - czyli Świstak, Michał i Patryk. Chłopaki - dzięki za pomoc.

Jutro kolejny dzień "walki". W tych ostatnim okresi przed wyjazdem pomaga nam wiele osób i chcielibyśmy im podziękować. Nie sposób tu wymieniać wszystkich z imienia i nazwiska, ale wiedzcie - doceniamy zaangażowanie.

Pozdrowienia z Gdyni
Goły

 

   
 

Finałowe odliczanie

Zapisy relacji z kolejnych dni

       
       
 
     

 

 

Aktualności

TRANSAT 6.50 '2007 - najnowsze wiadomości


 

 

 

 

 
 © Jarosław Kaczorowski   Aktualności  ::  TRANSAT 6.50  ::  kpt. J. Kaczorowski  ::  Jacht  ::  Sponsorzy  ::  O witrynie