Str. główna    Nowości    Galeria    Kontakt

 
 
     
  Allianz Direct  
     
 
     
 

Kpt. Jarosław Kaczorowski w Jastarni
Spotkanie promujące projekt TRANSAT 6,50

Trwa ostatni okres przygotowań kpt. J.Kaczorowskiego do regat TRANSAT 6,50. Z dnia na dzień rośnie zainteresowanie projektem - nie tylko w środowisku żeglarskim.

Ostatnio wczasowicze popularnego kurortu Jastarnia na Półwyspie Helskim mieli gratkę nie lada. W dniach 30-31 lipca 2007 do portu zawitała najwyższej klasy łódź regatowa POL 508, na której już wkrótce kpt. Jarosław Kaczorowski samotnie pokona Atlantyk.

 
 


 

30-31 lipca 2007

W sobotę, 30 lipca kapitan Kaczorowski spotkał się z młodzieżą w słynnej "Przystni 52" na plaży od strony Zatoki Puckiej. Podczas spotkania Jaro opowiadał o swoich przygotowaniach do startu w regatach TRANSAT 6,50 Kapitan odpowiedział na wiele pytań a na koniec spotkania rozdał pamiątkowe drobiazgi i kalendarze sponsora.

 

   
   
Spotkanie w Telepizzeri Tino
 

Wieczorem przy głównym deptaku w Jastarni sympatycy kapitana Jarosława Kaczorowskiego mogli spotkać się z nim osobiście w Telepizzerii Tino.

Żeglarską atmosferę do późnych godzin nocnych podgrzewał koncert zespołu Szantymentalni.

Kpt. Jarosław Kaczorowski
z właścicielem lokalu, Bogdanem Lipowskim
- klinij, aby powiększyć
 
   

Jacht "ALLIANZ.PL" (POL 508) w porcie Jastarnia
 

Jacht kapitana Kaczorowskiego przez cały weekend cumował w porcie w Jastarni.

Pomimo kapryśnej pogody, liczni wczasowicze oglądali łódkę i robili pamiątkowe zdjęcia. Kilka z nich zamieszczamy obok ;-)

Pamiątkowy album z Jastarni
- klinij, aby powiększyć
 
 
 
     
     

 

 

Aktualności

TRANSAT 6.50 '2007 - najnowsze wiadomości


 

 

 

 

 
 © Jarosław Kaczorowski   Aktualności  ::  TRANSAT 6.50  ::  kpt. J. Kaczorowski  ::  Jacht  ::  Sponsorzy  ::  O witrynie