Str. główna    Nowości    Galeria    Kontakt

 
 

   
   
   
 
  Rekomendacje

Grono osób i instytucji sprzyjających przygotowaniom kpt. J. Kaczorowskiego do regat TRANSAT 6.50 stale rośnie. Kapitan otrzymuje mnóstwo życzeń powodzenia w regatach oraz oficjalne rekomendacje od poważnych instytucji i urzędów. Najbardziej prestiżowe z nich publikujemy poniżej.

 
 

 

Miasto Gdynia

Miasto Gdynia od lat uważane jest za Żeglarską Stolicę Polski. Ten zaszczytny tytuł zawdzięczamy nie tylko licznym i znaczącym sukcesom gdyńskich żeglarzy, ale również ważnym wydarzeniom, których w kilku ostatnich sezonach byliśmy gospodarzem. Kliknij, aby obejrzeć dokument.

Sukces miasta w dużej mierze oparty jest na wspaniałych ludziach, dla których morze i żeglarstwo jest największą pasją i miłością. Do jednych z najwybitniejszych przedstawicieli gdyńskiego sportu z pewnością zaliczyć można pana Jarosława Kaczorowskiego, wielokrotnego Mistrza Polski w klasie Optimist, Mistrza Świata w klasie Micro, a także zwycięzcę prestiżowych regat Mackinak i Sydney-Hobart oraz uczestnika regat The Race i wielu innych prestiżowych zawodów (...)

Mając na uwadze charakter tego przedsięwzięcia, będący dla ewentualnych partnerów znakomitą okazją do reklamy, chciałbym serdecznie Państwa zachęcić do włączenia się w jego realizację. Wsparcie tej interesującej inicjatywy pana Jarosława Kaczorowskiego z pewnością pozwoli Państwu nie tylko przyczynić się do krzewienia żeglarstwa i idei sportowych w naszym kraju, ale również promocji regionu oraz lokalnych przedsiębiorców.

Ufam, że propozycja ta spotka się z Państwa dużym zainteresowaniem,

Prezydent Miasta Gdyni, Wojciech Szczurek

 

 

Polski Związek Żeglarski

Polski Związek Żeglarski z wielką przyjemnością zaświadcza, że Jarosław Kaczorowski rozpoczął przygotowania do realizacji własnego projektu żeglarskiego poświęconego startowi w regatach Mini Transat w latach 2007 i 2009 (...)

Jarosław Kaczorowski, jeden z najbardziej utytułowanych polskich żeglarzy młodego pokolenia, jest zarazem niezwykle doświadczonym zawodnikiem, wielokrotnym mistrzem świata, uczestnikiem pamiętnego wokółziemskiego rejsu na katamaranie Warta-Polpharma w 2001 roku, podczas którego pełnił funkcję oficera wachtowego. Jarosław Kaczorowski jest także zwycięzcą regat Sydney-Hobart oraz uczestnikiem wielu regat na kontynencie amerykańskim (...)

Start Jarosława Kaczorowskiego w kolejnej edycji regat Mini Transat z pewnością pozwoli na nadanie naszemu żeglarstwu oceanicznemu nowego wymiaru, zwłaszcza, że głównym celem sportowym jest zwycięstwo!

Popierając starania naszego żeglarza na drodze do realizacji jego kolejnego wielkiego projektu, prosimy zarazem wszystkie instytucje i osoby prywatne o pomoc w realizacji tego niezwykłego przedsięwzięcia.

Sekretarz Generelny PZŻ, Zbigniew Stosio

 


Dołącz do grona sposorów!

Istnieje możliwośc dołączenia do grona sponsorów projektu TRANSAT 6.50
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sponsorską:

Oferta sponsorska

 

 

 
 © Jarosław Kaczorowski   Aktualności  ::  TRANSAT 6.50  ::  kpt. J. Kaczorowski  ::  Jacht  ::  Sponsorzy  ::  O witrynie