Str. główna    Nowości    Galeria    Kontakt

 
 

   
   
   
 
  Media współpracujące

Prezentujemy naszych przedstawicieli mediów, którzy zadeklarowali daleko idącą życzliwość dla kpt. Kaczorowskiegi i całego projektu. Dzięki nim poczytasz i posłuchasz o przebiegu projektu TRANSAT 6.50 - oni pierwsi podadzą relacje z regat z udziałem kpt. Kaczorowskiego. Zapamiętaj te tytuły.

 
 

 

TVP3 "Panorama Morza"

Telewizja Polska S.A. odział w Gdańsku postanowiła POPRZEĆ przedsięwzięcie sportowe kapitana Jarosława Kaczorowskiego ponieważ odwaga, determinacja, ciągłe poszukiwanie nowych wyzwań i przygód zawsze nam imponowało.

Istniejący od wielu lat program "Panorama Morza" od dawna obserwuje tego żeglarza i autorzy z przyjemnością zrelacjonują wszystko, co się z nim zdarzy w ciągu najbliższych 18 miesięcy. TVP3 Reginalna Gdańsk już ponad 40 lat jest stacją, w której morze zajmuje wazne miejsce.

www.gda.tvp.pl

 

 

Forbes - to prestiżowy magazyn biznesowy, który po raz pierwszy ukazał się w USA w 1917 roku. Forbes jest magazynem globalnym, o czym świadczą kolejne narodowe wydania - polska edycja jest jego dziewiątą mutacją.

Polski Forbes jest prestiżowym i opiniotwórczym miesięcznikiem opisującym biznesowe i ekonomiczne wydarzenia i trendy w kraju i na świecie. Poprzez dogłębne analizy pokazuje źródła sukcesów polskiego biznesu, zajmuje się również pozabiznesowymi pasjami polskich biznesmenów. Rozbudowany dział lifestyle pokazuje nie tylko materialne otoczenie elity polskiej gospodarki, ale również drogi do realizacji marzeń i wyzwań tych, którzy do niej należą.

Znakiem rozpoznawczym Forbesa są rankingi. Najbardziej znany to ranking najbogatszych ludzi świata, szeroko komentowany w mediach na całym świecie. W 2005 roku po raz pierwszy powstała pierwsza polska lista, a zdobywcy trzech pierwszych miejsc znaleźli się również po raz pierwszy na amerykańskiej liście najbogatszych.

Pierwsze wydanie polskiej edycji ukazało się w grudniu 2004. Elitarność marki Forbes oraz fakt, że nie jest to produkt masowy, zobowiązuje do stałego doskonalenia pisma. Po roku istnienia do polskiej edycji zostało wprowadzonych wiele istotnych zmian, zarówno w treści, jak i w formie.

www.axelspringer.pl/biznesowe/tytul

 

 

sails.pl

Gdyński Serwis Regatowy sails.pl powstał w maju 2001 roku z inicjatywy żeglarzy zrzeszonych w YKP Gdynia. Oto nasza MISJA:

"Jesteśmy INTERAKTYWNĄ, KOMPLEKSOWĄ bazą żeglarstwa sportowego, umożliwiającą KAŻDEMU zawodnikowi, trenerowi czy organizacji prezentację i promocję swoich osiągnięć."

Kiedy myślisz o sails.pl...

  • ponad 300 współpracowników w Polsce i na świecie
  • baza zawodników, trenerów, firm, regat
  • tysiące artykułów i fotografii "PROSTO Z WODY"
  • ponad 40 000 wizyt miesięcznie
  • projektowanie serwisów www oraz prezentacji multimedialnych
  • komponowanie kompleksowych identyfikacji wizualnych regat, zawodników, firm
  • największy i najpopularniejszy system serwisów regatowych w Internecie

Kontakt e-mail: biuro@sails.pl

www.sails.pl

 

 

 

Gazeta Wyborcza, Twój dziennik nad Bałtykiem.

www.gazeta.pl

 

 

Rozgłośnia Regionalna Polskiego Radia w Gdańsku

www.radio.gdansk.pl

 


Zapraszamy partnerów medialnych do współpracy!

Zachęcamy do dołączenia do grona instytucji medialnych popierających i promujących projekt TRANSAT 6.50

Kontakt

 

     
 

 
 © Jarosław Kaczorowski   Aktualności  ::  TRANSAT 6.50  ::  kpt. J. Kaczorowski  ::  Jacht  ::  Sponsorzy  ::  O witrynie